המומלצים שלי

הרבה לקוחות מתיעצים בי כשיש להם צורך באנשי מקצוע מתחומים המשלימים לשלי,
ואני, תמיד שמחה לעזור.
במקום לספר לכל אחד ואחת מכם בנפרד החלטתי פשוט לעשות לכם את החיים קלים ואני רושמת לכם כאן:

רשימת המומלצים שלי 
לפני שאתחיל לספר לכם את כל הסודות שלי, ועם מי אני עובדת, חשוב לי להבהיר שכל ההמלצות שמופיעות כאן הן תוצר של נסיון אישי. כל המומלצים שלי הם קולגות ואנשי מקצוע שאני נעזרת בהם באופן אישי עבור העסק שלי ועבור הלקוחות שלי, וסומכת עליהם בעיניים עצומות. וכשאתם מגיעים לאחד מהם- תגידו שאני שלחתי אתכם!

קורנט | פתרונות אינטרנט מתקדמים. מומחים בבניית ובקידום אתרים.
ולמה אני ממליצה עליהם? כי אין שאלה או בקשה שעוד לא קיבלתי עליה תשובה בסבלנות רבה.
אצל קורנט תמצאו שלל סוגי אתרים בהתאמה אישית ואני אוהבת לעבוד איתם כי יש להם מודעות לחשיבות התאמת העיצוב לכל עסק. לאחר קבלת המוצר המוגמר תקבלו הדרכה על המערכת לצורך שימוש שוטף קל ונח.
צרו קשר: 054-4344947 | פייסבוק: https://www.facebook.com/korent.co.il

הדס הורודי | כתיבה שיווקית יצירתית לעסקים קטנים.
הדס כותבת תוכן שיווקי בכלים אימוניים. מתמחה בכתיבה עבור עסקים קטנים ובינוניים הנמצאים בתחילת בניית אתר, בתהליך שיווק באפיקים חדשים- בלוג, ניוזלטר וכד' ו/או בתהליך רענון המערך הקיים במסר שיווקי ממוקד יותר. בזכות הכשרתה כמאמנת רגשית ועסקית בשיחה חד פעמית עם הלקוח תוכל למקד ולחדד את המסר אותו חשוב לכם להעביר, ולאחר מכן לכתוב אותו בצורה כזו שמחד תהיו אתם מחוברים אליו ומאידך יפנה אל פלח השוק המדויק שלכם ויביא לתוצאות. הכל תוך שימוש בטכניקות מגוונות על מנת להניע לפעולה ולהעביר מסר יצירתי – באופן גלוי או סמוי.
צרו קשר: 052-325-4868 | פייסבוק: https://www.facebook.com/zeefshariwithwriting

זמיר מילת מפתח | כתיבת שיווקית ותוכן לעסקים.
אריאלה זמיר, הכותבת הראשית של "גולדה" מתמחה בכתיבה שיווקית. אחת המטרות שלה היא לחסוך לכם את עלויות הפרסום הממומן בעזרת חקר מילות המפתח שהיא תעשה לכם ועליו תתמקד גם בכתיבת התוכן השיווקי
צרו קשר: 052-822-2372 | פייסבוק: https://www.facebook.com/zamirkeyword


חן גוסלר בית הפקה | הפקות מוזיקה, וידאו, סטילס ואנימציה
אצל חן תוכלו למצוא מוזיקה מקורית שהוא כותב, מלחין ומפיק בצורה ייחודית ואמנותית על פי הבקשות שלכם. תוכלו ליצור מוסיקה מקורית שתלווה סרטונים שלכם, ג'ינגלים לעסק ועוד.
הכל מקורי ובהזמנה אישית מאיש מוכשר מאוד!
צרו קשר: 052-541-8666 | פייסבוק: https://www.facebook.com/chenguslerאין תגובות:

פרסום תגובה